• 7 / 24 Hizmetinizde
    0505 720 19 60
  • Merkez / KIRIKKALE
    Etiler Maha. Karacalı Cd. No:19/1
  • Pzt - Cts.
    09.00 - 18.00

Hakkımızda

Image

Biz Kimiz?

2014 yılında AKIN MÜHENDİSLİK olarak kurulan şirketimiz, ileri teknoloji binalarının her türlü ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın söndürme,yenilenebilir enerji, otomasyon, temiz ve pis su tesisatlarına ek olarak, doğalgaz altyapı ve üstyapı konularında da birçok taahüt işlerini üstlenmiş ve başarı ile yerine getirmiştir.

Kurulduğumuz günden itibaren başarı ile temsil etmiş olduğumuz tüm projelerde konusunda uzman, deneyimli mühendis ve ekip arkadaşlarımızın imzası bulunmaktadır. Tecrübelerimiz ve yöntemlerimizle gelişen dünyada rekabet gücümüzü korumak amacı ile verimliliğimizi ve performansımızı geliştirerek,inovatif düşünerek yöntemlerimizi sürekli güncel kıldık.

Şirketimiz ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir. Kurumsallaşma sürecimizin bir parçası olarak ISO 9001:2008 standardına uygun olarak yürüttüğümüz çalışmalarla müşterilerimizin altyapı,üstyapı ve her türlü isteklerine tecrübemizle daha hızlı, eksiksiz, güvenilir bir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Misyonumuz

Günümüzün gerektirdiği koşullarda kaliteli, hızlı, zamanında, duyarlı ve profesyonel olarak tüm teknik uzman kadromuzla başarılarımızın devamlılığını sağlayarak kaliteli hizmet verebilmektedir.

Vizyonumuz

Tüm dünyada titizlikle insanların kalkınma ve çağa ayak uydurarak hızlı şekilde gelişimini modern bir hayatta profesyonel şekilde sürdürmeyi başarmak ve sektördeki değişikliklere yön verilerek katkı sağlamaktır.

Kalite Politikamız

Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için ürün üretmek, projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmaktır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

10 Yıllık Tecrübe

Güvenilir

10 Yıllık Tecrübe

Güvenilir

Yılların deneyimi ve inovatif bir anlayışa sahip olmaktayız.

Hızlı, güler yüzlü hizmet

Büyük Ölçekli

Hızlı, güler yüzlü hizmet

Büyük Ölçekli

Projelerimizi zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için buradayız.

Uzman Teknisyenler

Profesyonel

Uzman Teknisyenler

Profesyonel

Yaptığımız işlerde her zaman en mükemmeli arzulayan bir ekibiz.

%100 Memnuniyet

Ekonomik

%100 Memnuniyet

Ekonomik

Bütçenize uygun teklifler sunarak sizlere yardımcı olmaktayız.

Kalite Belgelerimiz

Allan Donald

ISO Belgesi

Allan Donald

ISO Belgesi

Allan Donald

Kalite Belgesi

Allan Donald

Kalite Belgesi